SPOSÓB NA PRZEDWAKACYJNĄ NUDĘ


Jeszcze nie czas wakacji, ale te zbliżają się do nas wielkimi susami. Pogoda chwilami nie dopisuje, więc co tu robić, gdy zza okna woła piaskownica i huśtawka? Zapraszam znów w świat książek - lekarstwa na wszystko, także na deszczowe smutki :)

Hmm, tylko jak pokonać  taki nadmiar nudy? Mamy do wyboru dwie opcje - przeskok o kilka pięter we wspaniałym towarzystwie lub kilkadziesiąt kroków - każdy równie ciekawy. To jaka decyzja? :)

Zacznijmy od kroków, bo bez nich żadne piętro nie jest do pokonania! Mamy ich aż 59 do zrobienia, spójrzmy dokąd prowadzą... 
Książka, a w sumie zeszyt zadań,  ,,Wyhoduj swoje drzewo" wydawnictwa Centrum Edukacji Dziecięcej to idealna rzecz na rozwijanie dziecięcej kreatywności. Bohaterem i przyjacielem, który w niej mieszka jest duszek drzewa, który rzuca wskazówkami, dowcipami i psotami. 

Każda kolejna strona to skłanianie do myślenia, przelewania swoich pomysłów na papier i szansa wspaniałej przygody, bo swoje drzewko hodujemy już od malutkiego ziarenka, a wyrośnie ono właśnie takie, jakie tylko sobie można wymarzyć. Po wypełnieniu książka na pewno stanie się piękną pamiątka dla dziecka na przyszłość.

59 rysunków, 59 dni zabawy, 59 pięknych i unikatowych prac! Na końcu dyplom i dużo, duuużo satysfakcji z własnej pracy :)

Dobrze, przeszliśmy 59 kroków - dotarliśmy na ulicę Kwiatową 8. A tam? Przesympatyczne ,,Kotki Dorotki" 

Książka składa się z krótkich opowiadań, zabawnych historyjek i pięknych ilustracji, które znajdziemy na każdej stronie. W książce poza przesłodkimi o oryginalnymi kociakami poznamy także Niemotka, Florentynę Pulę, psy: Gwidona i Klopsa i wiele innych postaci, z którymi nie da się nie zaprzyjaźnić. Poza oprawą graficzną i treściami jest jeszcze jedna ogromna zaleta DUŻE LITERY ułatwiające dziecku śledzenie tekstu a nawet podejmowanie prób samodzielnego czytania. Idealne dla grupy przedszkolnej, ale także do indywidualnego czytania. 


Zapraszam na stronę Facebookową tam konkurs a w nim do wygrania książka ,,Wyhoduj swoje drzewo" wydawnictwa Centrum Edukacji Dziecięcej.
Komentarze